ERJ-U14F1201U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F1201U
JLCPCB Part #
C1860536
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS