ERJ-U14F1182U
MFR.Part #
ERJ-U14F1182U
JLCPCB Part #
C4025734
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS