ERJ-U14F1100U
MFR.Part #
ERJ-U14F1100U
JLCPCB Part #
C1860573
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS