ERJ-U14F1023U
MFR.Part #
ERJ-U14F1023U
JLCPCB Part #
C1014200
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS