ERJ-U14F1002U
MFR.Part #
ERJ-U14F1002U
JLCPCB Part #
C4048918
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS