ERJ-U14F1000U
MFR.Part #
ERJ-U14F1000U
JLCPCB Part #
C1014086
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS