ERJ-U14D9312U
MFR.Part #
ERJ-U14D9312U
JLCPCB Part #
C4297337
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS