ERJ-U14D91R0U
MFR.Part #
ERJ-U14D91R0U
JLCPCB Part #
C2139227
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS