ERJ-U14D9091U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14D9091U
JLCPCB Part #
C2139443
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS