ERJ-U14D86R6U
MFR.Part #
ERJ-U14D86R6U
JLCPCB Part #
C2139447
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS