ERJ-U14D8662U
MFR.Part #
ERJ-U14D8662U
JLCPCB Part #
C2139455
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS