ERJ-U14D8660U
MFR.Part #
ERJ-U14D8660U
JLCPCB Part #
C2139459
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS