ERJ-U14D8453U
MFR.Part #
ERJ-U14D8453U
JLCPCB Part #
C2139463
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS