ERJ-U14D8452U
MFR.Part #
ERJ-U14D8452U
JLCPCB Part #
C2139468
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS