ERJ-U14D8253U
MFR.Part #
ERJ-U14D8253U
JLCPCB Part #
C4135423
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS