ERJ-U14D7870U
MFR.Part #
ERJ-U14D7870U
JLCPCB Part #
C4194550
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS