ERJ-U14D7681U
MFR.Part #
ERJ-U14D7681U
JLCPCB Part #
C4005607
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS