ERJ-U14D7503U
MFR.Part #
ERJ-U14D7503U
JLCPCB Part #
C1694546
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS