ERJ-U14D7322U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14D7322U
JLCPCB Part #
C2139867
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS