ERJ-U14D7321U
MFR.Part #
ERJ-U14D7321U
JLCPCB Part #
C2139820
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS