ERJ-U14D7320U
MFR.Part #
ERJ-U14D7320U
JLCPCB Part #
C2139822
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS