ERJ-U14D6981U
MFR.Part #
ERJ-U14D6981U
JLCPCB Part #
C2139835
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS