ERJ-U14D6341U
MFR.Part #
ERJ-U14D6341U
JLCPCB Part #
C2139571
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS