ERJ-U14D5232U
MFR.Part #
ERJ-U14D5232U
JLCPCB Part #
C2139420
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS