ERJ-U14D5231U
MFR.Part #
ERJ-U14D5231U
JLCPCB Part #
C2139716
Description
-55℃~+155℃ 400V 5.23kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS