ERJ-U14D5101U
MFR.Part #
ERJ-U14D5101U
JLCPCB Part #
C2139404
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS