ERJ-U14D4873U
MFR.Part #
ERJ-U14D4873U
JLCPCB Part #
C2139590
Description
-55℃~+155℃ 400V 487kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS