ERJ-U14D4872U
MFR.Part #
ERJ-U14D4872U
JLCPCB Part #
C2139591
Description
-55℃~+155℃ 400V 48.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS