ERJ-U14D4323U
MFR.Part #
ERJ-U14D4323U
JLCPCB Part #
C4279953
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS