ERJ-U14D4222U
MFR.Part #
ERJ-U14D4222U
JLCPCB Part #
C4034419
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS