ERJ-U14D4121U
MFR.Part #
ERJ-U14D4121U
JLCPCB Part #
C2139727
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS