ERJ-U14D3922U
MFR.Part #
ERJ-U14D3922U
JLCPCB Part #
C2139737
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS