ERJ-U14D38R3U
MFR.Part #
ERJ-U14D38R3U
JLCPCB Part #
C2139739
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS