ERJ-U14D3741U
MFR.Part #
ERJ-U14D3741U
JLCPCB Part #
C4023922
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS