ERJ-U14D33R2U
MFR.Part #
ERJ-U14D33R2U
JLCPCB Part #
C2139821
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS