ERJ-U14D3162U
MFR.Part #
ERJ-U14D3162U
JLCPCB Part #
C2139796
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS