ERJ-U14D3011U
MFR.Part #
ERJ-U14D3011U
JLCPCB Part #
C3921417
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS