ERJ-U14D2702U
MFR.Part #
ERJ-U14D2702U
JLCPCB Part #
C2139700
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS