ERJ-U14D2700U
MFR.Part #
ERJ-U14D2700U
JLCPCB Part #
C2139703
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS