ERJ-U14D24R9U
MFR.Part #
ERJ-U14D24R9U
JLCPCB Part #
C2138521
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS