ERJ-U14D2430U
MFR.Part #
ERJ-U14D2430U
JLCPCB Part #
C2138510
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS