ERJ-U14D2402U
MFR.Part #
ERJ-U14D2402U
JLCPCB Part #
C2138556
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS