ERJ-U14D2322U
MFR.Part #
ERJ-U14D2322U
JLCPCB Part #
C2138394
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS