ERJ-U14D2320U
MFR.Part #
ERJ-U14D2320U
JLCPCB Part #
C4110180
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS