ERJ-U14D2262U
MFR.Part #
ERJ-U14D2262U
JLCPCB Part #
C2138797
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS