ERJ-U14D2210U
MFR.Part #
ERJ-U14D2210U
JLCPCB Part #
C1730824
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS