ERJ-U14D2002U
MFR.Part #
ERJ-U14D2002U
JLCPCB Part #
C2138580
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS