ERJ-U14D1913U
MFR.Part #
ERJ-U14D1913U
JLCPCB Part #
C2138608
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS