ERJ-U14D1870U
MFR.Part #
ERJ-U14D1870U
JLCPCB Part #
C4172376
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS