ERJ-U14D1820U
MFR.Part #
ERJ-U14D1820U
JLCPCB Part #
C4219735
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS